Poznejte s námi Peru (04.02.2025 - 26.02.2025)

Peru se čím dál více dostává do podvědomí cestovatelů z celého světa a není divu. Přírodních unikátů, historie, kultury, umění a v neposlední řadě i milých lidí je tu nespočet. Navštívit všechny krásy Peru během jedné dovolené je však téměř nemožné. Na naší velmi nabité a akční cestě se o to ale pokusíme. Od Tichého oceánu se kolem zasněžených vrcholků And vydáme až do Amazonského pralesa a během třech týdnů vytěžíme skutečně maximum z toho, co Peru nabízí.

 

Volná místa - 6

(velikost skupiny - 6 osob + průvodce)

Průvodce:       Eva       

 

Chcete se nezávazně zeptat?

NAPIŠTE NÁM

Volná místa
Kód: C029
21 990 Kč / 1.os
Kategorie: Amerika
CZ3
Novinka

Poznejte s námi Peru

(04.02.2025 - 26.02.2025)

Naší cestu začneme v hlavním městě Lima, podíváme se do turisty oblíbeného historického centra a moderní čtvrti Miraflores, odkud vyrazíme podél pobřeží Tichého oceánu do vyprahlé pouště. Chráněnou rezervaci Paracas projedeme na jízdním kole, kousek od pobřeží navštívíme Galapágy pro chudé, kde spatříme spoustu zajímavých druhů zvířat. V dunách kolem oázy Huacachina zažijeme adrenalinovou jízdu v buggynách a uvidíme jedinečný západ slunce. Při pozorování záhadných obrazců na planině Nazca si řekneme něco o kultuře, která je vytvořila a poté budeme pokračovat dále do vnitrozemí, do nádherného města Arequipa. Vzácné Kondory andské pojedeme pozorovat do jednoho z nejhlubších kaňonů světa. Nevynecháme ani návštěvu solných plání. Právě odsud si odvezeme velmi originální fotky. Na hladině nejvýše položeného jezera s komerční lodní dopravou na světě navštívíme unikátní plovoucí ostrovy Uros. Na ostrově Taquile se dozvíme něco o místním textilním umění a konečně se vypravíme za historií Incké říše do města Cuzco. Čeká nás celodenní návštěva posvátného údolí a chybět samozřejmě nebude ani prohlídka kultovního inckého města Machu Picchu. Naší cestu po Peru zakončíme v přírodní rezervaci Tambopata v Amazonském pralese. Kromě pozorování unikátní přírody si tady užijeme ještě jeden adrenalinový zážitek v podobě zip line v džungli. Poslední den se už pouze přesuneme vnitrostátním letem do hlavního města Lima, odkud poletíme zpět do Evropy vyprávět všechny tyto úžasné zážitky rodině a přátelům. Tak co, přidáte se?

 

Co všechno zažijeme?

 

1. – 2. den

Lima

 

První den po příletu se ubytujeme v bezpečné čtvrti Miraflores, dáme si něco dobrého k jídlu a budeme odpočívat. Hned druhý den ráno totiž odstartujeme naší velmi akční cestu po Peru. Podíváme se do krásného historického centra, které je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Navštívíme oblíbenou část Malecón de Miraflores, odkud uvidíme nádherný výhled na oceán, vychutnáme si tu večerní západ slunce a pomalu se vypravíme za peruánskou přírodou a historií.

3. – 5. den

Paracas

 

Ostrovy Islas Ballestas jsou domovem spousty pozoruhodných druhů ptáků a savců. Ne náhodou se těmto ostrovům přezdívá Galapágy pro chudé. A právě k těmto ostrovům bude směřovat naše cesta z vesničky Paracas. Do stejnojmenné národní rezervace pojedeme hned druhý den na jízdních kolech. 35 km dlouhá trasa pouští může být sice trochu náročnější, ale navštívená místa a unikátní výhledy na místní krajinu za to stát rozhodně budou.

 6. – 7. den

Huacachina

 

Oáza Huacachina je místo v poušti, kde se na povrch dostává podzemní voda, která vytváří malé jezero obklopené palmami a stromy eukalyptu. Dříve zde byly vyhlášené lázně, dnes je oáza oblíbeným místem turistů, a to hlavně kvůli aktivitám v jejím okolí. V dunách místní pouště zažijeme divokou jízdu v buggynách, několik písečných dun sjedeme na sandboardu, až nakonec na vrcholu jedné z nich zastavíme a budeme pozorovat velmi netradiční západ slunce.

 

8. – 9. den

Nazca

 

Geoglyfy Nazca nebo-li Nazca Lines jsou záhadné obrazce, vytvořené v poušti kulturou Nazca před více než 1 500 lety. Dosud bylo objeveno přes 800 rovných čar, 300 geometrických obrazců a 70 zvířecích a rostlinných vzorů. Dodnes nikdo přesně neví, proč byly vytvořeny a k jakému účelu sloužily. Vzhledem k jejich velikosti je však můžeme spatřit pouze z výšky. Proto se vydáme buď na místní letiště, ze kterého se nad těmito záhadnými obrazci proletíme malým letadlem, nebo zvolíme levnější variantu a navštívíme vyhlídku, odkud tři geoglyfy uvidíme. Jakou variantu zvolíme necháme na Vás.

10. – 12. den

Arequipa a Colca Canyon

 

Ještě devátý den večer nás čeká dlouhá cesta. Nočním autobusem pojedeme do krásného „Bílého města“ Arequipa. Po náročné cestě si trochu odpočineme v centru, ochutnáme místní vyhlášenou kuchyni a hned další den se brzy ráno vydáme pozorovat Kondory andské do jednoho z nejhlubších kaňonů světa. Unikátních výhledů si užijeme opravdu spoustu. Čeká nás koupel v termálních pramenech a po návratu zpět do města také pozorování západu slunce na jedné ze střešních teras v jeho centru. S plameňáky a vzácnými divokými lamami Vicugna vicugna se setkáme další den v rezervaci Aguada Blanca. Od jezera Laguna de Salinas si odvezeme skutečně originální fotky, jezero San Jose Usuna budeme obdivovat z jeho hladiny na kajaku a potom pomalu vyrazíme na další jedinečné místo našeho výletu.

13. – 14. den

Puno a jezero Titicaca

 

Město Puno leží u nejvýše položeného jezera s pravidelnou komerční lodní dopravou na světě v nadmořské výšce 3 812 metrů. Jezero Titicaca je tedy tím hlavním důvodem pro návštěvu této oblasti. Obzvlášť zajímavým zážitkem bude návštěva etnika Uru, jehož příslušníci žijí na uměle vytvořených plovoucích ostrovech přímo na jezeře. Na ostrově Taquille absolvujeme zhruba 1,5 hodiny dlouhý trek, při němž se dozvíme spoustu zajímavostí o textilním umění místních obyvatel, a poté se konečně přesuneme do samotného srdce Incké říše, města Cuzco.

15. – 19. den

Cuzco a Machu Picchu

 

Tady bude náš program vskutku nabitý. Právě v okolí města Cuzco zjistíme spoustu informací o Incké říši. Naše cesta posvátným údolím začne ve vesnici Chinchero, ve které místní lidé stále vyrábí textilie tradičním způsobem, a kde také nahlédneme do jedné z dílen. Dále navštívíme solné doly Salineras de Maras, terasy Moray, jedno ze stále osídlených inckých měst Ollantaytambo a nakonec se podíváme i do velmi zachovaného inckého města Pisaq, na jehož terasách se pěstovala ta nejlepší kukuřice z celé incké říše, určená pouze pro šlechtu. Do nadmořské výšky nad 5 000 metrů se dostaneme při návštěvě duhových hor a chybět samozřejmě nebude ani návštěva pozoruhodného inckého města Machu Picchu.

20. – 22. den

Puerto Maldonado

 

Naší cestu zakončíme v peruánské Amazonii na břehu řeky Madre de Dios, necelých 60 km od hranic s Bolívií. Zde budeme především pozorovat život podél řeky a v přilehlé národní rezervaci Tambopata. V rezervaci spatříme spoustu druhů vzácných rostlin i zvířat. Žijí tu pumy, jaguáři, kapybary, lenochodi, opice, želvy, tarantule a spousta druhů ptáků. Na závěr si tady také užijeme několik adrenalinových zážitků v podobě zipline nebo stezky v korunách stromů amazonského pralesa.

23. den

Odlet do Evropy

 

Poslední den už nás čeká pouze přesun vnitrostátním letem do hlavního města Lima, odkud následně poletíme zpět do Evropy vyprávět tyto netradiční zážitky své rodině a přátelům :-).

 

Pořád jsme Vás nepřesvědčili?

 

V tom případě Vám teď práskneme to nejzajímavější. Na cestu nás pojede jenom malá skupinka sedmi lidí, včetně průvodce. Dopravovat se budeme na všechna místa lokálními autobusy a místní dopravou. Kromě horských oblastí, nebudeme využívat služeb žádné turistické agentury, ani cestovní kanceláře. Vše bude pouze v naší režii. Pojedeme tak, jakoby jela parta přátel na vlastní pěst. Určité pohodlí si však dopřejeme. Spát budeme v dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Dlouhé přejezdy budeme absolvovat v komfortních dálkových autobusech s WC a klimatizací a nějaké to dobré jídlo v restauraci si také dáme. Pro tuto cestu prostě zvolíme takový zlatý cestovatelský střed.

 

Co je v ceně?

 

Průvodcovské služby v češtině po celou dobu cesty po Peru. Byť naše služby začínají až na letišti v Limě, budeme rádi, když poletíme společně už z Evropy. Alespoň se stihneme trochu poznat :-).

 

Kompletní organizace cesty v dané zemi. Doporučíme Vám vhodné ubytování, dopravu na místě a všechny výše zmiňované výlety a zážitky. Postaráme se o to, aby itinerář celé cesty probíhal hladce, bezpečně a také levně.

 

Předáme Vám naše dlouholeté cestovatelské zkušenosti z celého světa. Řekneme Vám, kde vyhledávat veškeré informace, jak co nejlevněji bydlet a jak se nejlevněji dopravovat. Prozradíme Vám také, jak si na cestách nějakou tu korunu přivydělat a jak procestovat celý svět levně a bezpečně na vlastní pěst.

 

Získáte od nás několik e-booků s praktickými informacemi nejen pro naši cestu. Dozvíte se v nich například jak se sbalit do příručního zavazadla, jaké aplikace se Vám budou na cestách hodit ve Vašem telefonu, nebo jak dlouhodobě a udržitelně cestovat s co nejmenšími náklady. V závěru naší cestu Vám také pošleme praktického průvodce destinací, kterou jste právě navštívili. Pokud sem v budoucnu budete chtít vzít někoho z Vašich blízkých, určitě se bude Vám hodit. 

  

Co není v ceně?

 

Letenka z Evropy do Limy a zpět, letenka z Puerto Maldonado do Limy a doprava na místě. Pokud si nebudete vědět rady s rezervací a koupí letenky z Evropy, neváhejte se na nás obrátit. Dopravu na místě Vám samozřejmě doporučíme v průběhu samotné cesty.

 

Cestovní pojištění. Vždy ho každému doporučujeme a nejinak to je i teď. Jestliže si i tady nebudete vědět rady, jsme připraveni poskytnout tipy na to nejlepší pojištění pro tuto cestu.

 

Jídlo a pití také necháme na Vás. Každý má přece jenom jiné preference. S výběrem na místě však rádi poradíme a dáme Vám také tipy na ty nejlepší místní lahůdky.

 

Vstupné na turistické atrakce. Výlety sice navrhneme, případně naplánujeme v rámci itineráře, ale je na každém z Vás, jestli se ho zúčastníte, nebo si místo toho uděláte svůj program. Nic není povinné a vše je o domluvě. S návštěvou jiných, Vámi preferovaných míst, taktéž rádi pomůžeme a případně návštěvu Vašeho vysněného místa zařídíme.

 

Samotné ubytování na místě. To Vám však velmi rádi doporučíme. Platit ho budete až po příjezdu přímo jeho poskytovateli. Pokud se Vám námi doporučené ubytování nebude líbit, vždy jsme schopni najít alternativu dle Vašich přání a preferencí.

 

Cena a platba:

 

Nechceme před Vámi skrývat žádné poplatky, ani si účtovat něco navíc za ubytování, cesty autobusem či rezervaci výletů. Všechny tyto aktivity zaplatíte až na místě. Přesné ceny Vám předem na vyžádání sdělíme. Vždy se snažíme najít tu nejlevnější cestu, avšak s alespoň středním komfortem. Nikdy se nestane, že byste za tyto aktivity zaplatili více. Ceny ubytování, autobusů, letenek i například vstupů na různé atrakce budou stejné, nebo dokonce i nižší, než kdybyste si je rezervovali na vlastní pěst. Orientační ceny přikládáme níže. Aktuální přesné ceny Vám na vyžádání sdělíme ještě před rezervací našich služeb. Své výdaje tak budete mít plně pod kontrolou.

 

Co za to všechno zaplatíte nám?                                                               21.990,- / 1 os.

 

To je jediný poplatek, který zaplatíte přímo nám již při rezervaci. Za tuto cenu Vás bezpečně provedeme celou cestou a to kompletně v češtině. Naplánujeme itinerář, doporučíme Vám ubytování na všech výše zmiňovaných místech, dáme Vám tipy pro nejlepší dopravu, výlety i na nejlevnější vstupenky na různé turistické atrakce v dané lokalitě. Budeme se maximálně snažit vyjít vstříc všem Vašim přáním a zajistíme, aby se tento výlet stal Vaším životním zážitkem :-).

 

Orientační ceny na jednu osobu, se kterými je potřeba počítat navíc, a které budou placeny zvlášť (ne nám):

  

Zpáteční letenky Mnichov / Vídeň / Praha -> Lima - 16.000 Kč až 26.000 Kč

Letenky Puerto Maldonado -> Lima - 2.500 Kč

Ubytování - max. 13.200 Kč (22 nocí / 1os.)

Autobus Lima -> Paracas - 400 Kč

Autobus Paracas -> Huacachina - 300 Kč

Autobus Huacachina -> Nazca - 260Kč

Autobus Nazca -> Arequipa - 1.200 Kč

Autobus Arequipa -> Puno - 450 Kč

Autobus Puno -> Cuzco - 600 Kč

Autobus Cuzco -> Puerto Maldonado - 800 

Ostatní doprava, MHD, Tuk Tuk, UBER, taxi - 500 Kč

Plavba k ostrovům Islas Ballestas - 350 Kč

Půjčení jízdních kol a vstupné do rezervace Paracas - 300 Kč

Jízda v buggynách a sandboarding - 350 Kč

Let nad planinou Nazca - 2.300 Kč

Návštěva Colca Canyon - 1.200 Kč

Návštěva rezervace Aguada Blanca - 800 Kč

Celodenní výlet na jezeře Titicaca - 500 Kč

Celodenní program v posvátném údolí - 1.000 Kč

Návštěva duhových hor - 600 Kč

Návštěva Machu Picchu, dle zvolené trasy - 2.000 Kč až 8.000 Kč

Výlet do rezervace Tambopata - 800 Kč

Zip line a canopy walk v džungli - 600 Kč

Jídlo a pití, dle vlastních požadavků - 300 Kč až 1000 Kč na osobu a den

 

Další vlastní útrata, alkoholické nápoje, speciální strava, suvenýry, návštěvy míst dle osobních požadavků a cestovní pojištění jsou velmi individuální částky a záleží čistě na Vás. Proto zde jejich odhad neuvádíme.

 

Odhad celkové ceny cesty do Peru je:                                              84.990,-/1os.

(letenky, ubytování, doprava, jídlo, výlety, vstupné, provize za organizaci cesty a průvodce)

 

Poznámka k cenám:

 

Výše uvedené ceny jsou oproti aktuálním lehce navýšené. Může se stát, že se před uskutečněním cesty něco změní, zdraží a možná i zlevní. Proto zde necháváme drobnou rezervu, abychom Vás na cestě zbytečně nepřekvapili. Na místě však zaplatíte tu skutečnou, ve většině případů o něco levnější cenu.

 

Nutno také říct, že výše uvedené ceny, především za doporučená ubytování, budou ve většině případů nižší, než kdybyste si je vyhledávali sami. Je to jednoduše proto, že už za ta léta víme jak na to :-).

 

A ještě tady rovnou odpovíme na nejčastější dotazy:

 

Co všechno budu platit před cestou a co až na místě?

 

Před cestou je potřeba zaplatit naše průvodcovské služby a účast na cestě, tedy 21.990 Kč. Další náklady, se kterými je potřeba počítat již před cestou jsou zpáteční letenka do a z Peru, cestovní pojištění, letenka z Puerto Maldonado do Limy (tu je nutné rezervovat předem) a případná doprava na odletové letiště v Evropě. Až na místě pak budete platit další služby jako je ubytování, výlety, stravu, autobusy a další dopravu.

 

Poletím do Peru sám?

 

To záleží čistě na Vás. Důležité je, abychom se potkali v den začátku naší cesty na letišti v Limě. Budeme však rádi, když poletíme už z Evropy spolu. Vždy se snažíme najít ty nejlevnější a zároveň nejpohodlnější letenky, většinou s odletem z Vídně, Mnichova, nebo z Prahy. V první řadě Vám tedy doporučíme stejný let, jakým poletíme my. Pokud Vám nebude tento let vyhovovat, budeme se maximálně snažit najít co nejpohodlnější a nejlevnější let dle Vašich požadavků.

 

Proč mám vlastně jet s vámi?

 

Jednoduše proto, že s námi zažijete to, co cestovní kanceláře nenabízí. Cestu plnou zážitků, setkávání s místní kulturou a autentický pohled na danou zemi očima opravdového cestovatele. Ten největší bonus je ovšem to, že Vám v průběhu cesty předáme naše dlouholeté zkušenosti z cest po celém světě. Naučíme Vás cestovat na vlastní pěst. Řekneme Vám, jak na cestách ušetřit spoustu peněz, kde najít potřebné informace, na co si dávat pozor, jak bydlet co nejlevněji, jak si na cestách třeba i nějakou tu korunu přivydělat. Prostě Vám řekneme, jak procestovat celý svět na vlastní pěst, bezpečně a hlavně levně :-).

 

Kdy s vámi naopak jezdit nemám?

 

Netvrdíme, že jsou naše cesty určené pro každého. Mnohdy jsou velmi náročné a také nepohodlné. Proto je tedy skutečně nutné zvážit, zda je taková cesta opravdu vhodná právě pro Vás. Abychom Vám váhání a rozhodování ulehčili, sepsali jsme 10 případů, kdy byste raději měli cestu s námi vynechat. Všechny tyto případy se dočtete V TOMTO ČLÁNKU.

 

Bude to fyzicky náročné?

 

Sice nebudeme každý den běhat maraton, ale s určitou fyzickou náročností je třeba počítat. Samotné přesuny, někdy i nočními autobusy a spaní každých několik dní na jiném místě mohou být hodně únavné. Do toho budou dny, kdy pěšky nachodíme i 15 kilometrů v prostředí, na které nejsou naše evropská těla zvyklá. Také je třeba počítat s pohybem ve vysokých nadmořských výškách a to dokonce nad 5.000 metrů nad mořem. Na druhou stranu se mezi náročnějšími dny vždy snažíme naplánovat i ty odpočinkové. Řekněme, že Vás na této cestě čeká střední fyzická náročnost. To znamená, že je potřeba na tuto cestu jet bez jakýchkoli zdravotních indispozic, v alespoň střední fyzické kondici.

 

Je cesta vhodná pro děti?

 

V tomto případě Vás bohužel musíme zklamat. Jedná se o převážně dobrodružnou cestu, která by pro malé děti mohla být velmi náročná a na některých místech i nebezpečná. Doporučený minimální věk pro tuto cestu je tedy 18 let.

 

Může se na cestě přihodit něco nebezpečného?

 

Nikdy nevíte, co se stane a nikdo Vám nemůže zaručit, že nenastane nějaká neočekávaná situace. Na druhou stranu vždy vše naplánujeme tak, aby celý výlet probíhal hladce a bezpečně. Řekneme Vám, jak se na cestě chovat tak, aby se nic nepřihodilo a abychom si cestu maximálně a hlavně bezpečně užili. Sami jsme na cestách zažili několik nepříjemných situací a vždy jsme našli cestu, jak je vyřešit. Pokud se Vám ale vlastní vinou přihodí nějaký úraz, poškodíte cizí věc, či se svou neopatrností dostanete do problémů, musíte počítat s tím, že za tyto situace ponesete plnou zodpovědnost. Z tohoto důvodu vždy doporučujeme kvalitní cestovní pojištění.

 

Co si vzít s sebou?

 

V tomto případě se budeme pohybovat ve velmi rozmanitém prostředí. Od pouště u pobřeží Tichého oceánu, přes chladné vysoké hory ve vnitrozemí, až po Amazonský prales u hranic s Bolívií. Na tuto cestu je skutečně nutné vhodné vybavení, včetně teplého oblečení. Hodit se Vám určitě bude kvalitní uzavřená obuv na treky v přírodě. Pro pohyb v horských oblastech doporučujeme také zateplené trekové kalhoty, mikinu, bundu, případně kvalitní termo prádlo. Nutný je i menší batoh na výlety. Jako velké zavazadlo doporučujeme spíše krosnu než kufr, ale rozhodnutí je samozřejmě na Vás :-). Pokud něco zapomenete, lze případně spoustu věcí na místě dokoupit.

 

Je možné, že se z nějakého důvodu cesta nakonec neuskuteční?

 

Hlavní podmínkou realizace cest je účast minimálně 4 osob. Z tohoto důvodu také všem účastníkům doporučujeme kupovat letenky až ve chvíli, kdy je tato podmínka pro uskutečnění cesty splněna. Dalšími důvody mohou být různé situace, které my sami nejsme schopni ovlivnit. Například náhlé zvýšení ceny služeb, nebo překážky bránící v plnohodnotném poskytnutí služeb u třetí strany, nebo také z důvodu rizika přírodních katastrof, politických důvodů, pandemie, či zdravotních důvodů. O takové situaci Vás vždy budeme včas informovat, nicméně ještě před tím se vždy snažíme najít nějakou alternativu a způsob, jak cestu uskutečnit. V případě zrušení cesty z naší strany Vám však samozřejmě vždy vrátíme 100 % zaplacené částky v plné výši, tedy 21.990 Kč.

 

Co když se mi před cestou něco stane a nebudu moci odletět?

 

I to se bohužel může stát a i v této situaci Vám chceme vyjít vstříc. Zároveň je potřeba počítat s tím, že jakmile nám zaplatíte celou částku za naše služby, začneme spoustu věcí zařizovat a některé Vámi uskutečněné rezervace u třetích stran už budou závazné. Pokud budete mít například zaplacené pojištění a koupenou letenku z Evropy, návratnost částky se bude odvíjet od storno podmínek dané společnosti a tak se může stát, že o tyto částky přijdete. Co se týče rezervací ubytování a dopravy na místě, ty je většinou možné do 7 dní před cestou stornovat, za tyto služby tedy ve finále nezaplatíte ani korunu. Z nám zaplacené částky za průvodcovské služby Vám pak vrátíme 50 % ceny a to kdykoliv cestu zrušíte. Klidně i hodinu před odletem. Odečteme si pouze částku za již provedené služby. Z našeho průvodcovského poplatku Vám tedy zpět za jakýchkoliv okolností zašleme 10.995 Kč. To však neplatí pokud cestu zrušíte více, jak 30 dní před jejím uskutečněním. V tomto případě budeme mít dostatek času sehnat za Vás náhradníka a průvodcovský poplatek Vám vrátíme v plné výši, tedy 21.990 Kč.

 

Co když se před cestou něco stane průvodci a nebude moci odletět on?

 

V první řadě budeme hledat náhradu a budeme se maximálně snažit cestu uskutečnit. V opravdu krajním případě budeme muset účast průvodce zrušit. V takové situaci Vám samozřejmě vrátíme 100 % zaplacené částky za veškeré služby. Potom je na Vás, zda se cesty zúčastníte na vlastní pěst, nebo ne. Veškeré Vámi uskutečněné rezervace zůstanou i tak v platnosti, navíc už na cestu nepojedete sami, ale se skupinou dalších cestovatelů, což je při každé cestě určitě výhodou. My Vám i přesto budeme po celou dobu k dispozici on-line a na telefonu, takže se na nás budete moci kdykoliv obrátit. Jak jsme psali výše, nejsme cestovní kancelář a považujeme za férové Vám sdělit i veškerá možná rizika cestování s námi. Proto zde uvádíme i tuto variantu, jejíž pravděpodobnost je však téměř mizivá. Znovu však opakujeme, že i kvůli těmto situacím vždy doporučujeme uzavřít kvalitní cestovní pojištění, ideálně s možností připojištění storna cesty. S vhodným pojištěním Vám samozřejmě taktéž rádi poradíme.

 

A jsme na konci. Zde bychom Vám především chtěli říct, že naším cílem není konkurovat velkým cestovním kancelářím, pořádat skupinové turistické zájezdy, nebo se co nejvíce zviditelnit v cestovním ruchu. Tyto cesty uskutečňujeme na základě množství zpráv od našich sledujících na Instagramu. Neustále nám píše spousta lidí, že by strašně moc chtěli vyrazit do světa, ale nemají s kým. Nebo jednoduše mají strach z neznáma, neumí cizí jazyk, či prostě nevědí, jak takovou cestu uskutečnit. Hodně lidí nám také píše, že by chtěli cestovat dlouhodobě, ale nevědí jak na to, nebo neustále vidí nějaká ALE. Tou největší odměnou pro nás bude, když na této cestě uvidíme radost ve Vašich očích, když nám po této cestě řeknete, že už se nebojíte vyrazit do světa na vlastní pěst a ještě raději budeme, když nám za pár měsíců pošlete fotky a zážitky z Vaší další, už na vlastní pěst uskutečněné cesty do světa. Chceme Vám prostě ukázat, že dokážete vše, na co si jen vzpomenete a ještě u toho zažijete takové věci, o kterých se Vám před tím ani nesnilo :-).

 

Chcete se nezávazně zeptat?

NAPIŠTE NÁM

Zpět do obchodu