Za dobrodružstvím do Guatemaly (19.01.2024 - 04.02.2024)

Chtěli byste se probouzet pod vybuchující sopkou, pozorovat východ slunce v nadmořské výšce 4.000 metrů a u toho překonat sami sebe? Na vlastní oči spatřit skutečné jádro mayské civilizace, setkat se s domorodými kmeny, koupat se pod vodopády v džungli, navštívit potomky afrických otroků nebo se projít ulicemi jednoho z nejnebezpečnějších měst Střední Ameriky? Jestliže jste si teď na všechno odpověděli ANO, už nemusíte hledat dál. Pojeďte s námi do Guatemaly! Vaše cesta plná dobrodružství, netradičních zážitků a poznávání odlišných kultur právě začíná.

 

Volná místa - 0

(Velikost skupiny - 6 osob + průvodce)

 

Chcete se nezávazně zeptat?

NAPIŠTE NÁM

Momentálně nedostupné
Kód: C013
18 990 Kč / 1.os
Kategorie: Sezóna 2023 / 2024

Za dobrodružstvím do Guatemaly

(19.01.2024 – 04.02.2024)

První noc po příletu strávíme v hlavním městě Ciudad de Guatemala. Hned druhý den ráno však vyrazíme prozkoumávat přírodní krásy této země. Místní dopravou se přesuneme k jezeru Atitlán. Při plavbě lodí po jezeře navštívíme několik domorodých vesniček, vychutnáme si jedinečné západy slunce a připravíme se na nejnáročnější část naší cesty, a to dvoudenní pěší výstup na sopku Acatenango. Věřte, že pozorovat východ slunce s vybuchující sopkou jen 2 km od Vás je zážitek, na který budete ještě velmi dlouho vzpomínat :-). Po takovém výkonu si samozřejmě musíme odpočinout, a kde jinde než v ikonickém koloniálním městě Antigua. Nevynecháme procházku pod legendární hodinovou věží, z vyhlídky Cerro de La Cruz se s tímto městem rozloučíme při západu slunce a přesuneme se do malé domorodé vesničky Lanqúin. Do zatopeného jeskynního systému se vypravíme pouze se zapálenou svíčkou v ruce. Při překonávání několika žebříků a zatopených stezek sice budeme rádi, když nám svíčka nezhasne, ale takový adrenalin nezažijete každý den. Pokračovat budeme odpočinkem a koupelí v tyrkysových vodách unikátního přírodního úkazu Semuc Champey. Za mayskou kulturou se vydáme do kolébky této civilizace, města Tikal. Nejrozlehlejší mayské ruiny na světě budeme prozkoumávat celý den. Jeden den strávíme odpočinkem na březích jezera Petén Itzá a pomalu se připravíme na cestu na jiný kontinent. Sice ne doslova na jiný kontinent, ale do města Lívingston. Tady žijí potomci afrických otroků a indiánů Garifuna. Nahlédneme do jejich kultury, ochutnáme tradiční jídla, uslyšíme odlišnou hudbu, budeme si prostě připadat spíše jako v Africe, než v Guatemale. Z Lívingstonu se přesuneme zpět do hlavního města, kde strávíme poslední den návštěvou historického centra a procházkou jeho ulicemi. Ciudad de Guatemala je sice nechvalně známé svou vysokou mírou kriminality, ale my Vás tímto městem provedeme tak, jak byste si to sami ani nedokázali představit. Tak co, jedeme?

 

Co všechno zažijeme?

 

1. den

Ciudad de Guatemala

 

První den po příletu se ubytujeme v bezpečné čtvrti hlavního města, ochutnáme první místní speciality a půjdeme si trochu odpočinout, bude to totiž potřeba. Hned druhý den ráno nás čeká přesun k jezeru Atitlán, kde začneme naší dobrodružnou cestu Guatemalou.

2. – 3. den

Panajachel a jezero Atitlán

 

Malé městečko Panajachel leží na břehu nejhlubšího jezera ve střední Americe a právě z tohoto města se vydáme prozkoumávat jezero Atitlán a jeho okolí na malé loďce. Navštívíme několik domorodých vesnic a řekneme si něco o životě jejich obyvatel. Z vyhlídky KiaqAiswaan spatříme jezero v celé své kráse a večer budeme na jeho březích pozorovat jedinečné divadlo v podobě západu slunce s výhledem na okolní sopky.

4. – 7. den

Antigua a výstup na sopku Acatenango

 

Krásné koloniální město Antigua bude naším výchozím bodem pro uskutečnění jedinečného zážitku v podobě výstupu na sopku Acatenango. První den pěšky vystoupáme do nadmořské výšky 3.500 metrů, kde se ubytujeme v pronajatých stanech, na ohni uvaříme horkou čokoládu, něco k jídlu a večer strávíme pozorováním neustále vybuchujícího vulkánu Fuego. Věřte, že na tento zážitek jen tak v životě nezapomenete. Erupce probíhají zhruba každých 20 minut a my je uvidíme přímo z našich stanů. Ve 3:30 ráno nás čeká budíček a zdolání posledních několika kilometrů na vrchol neaktivní sopky Acatenango. Ano, tento výstup je fyzicky i psychicky náročný, ale věřte, že pohled na vycházející slunce, vybuchující vulkán Fuego, jezero Atitlán a několik dalších sopek v okolí, za to rozhodně stát bude. Po příchodu zpět do města Antigua si dopřejeme den odpočinku a regenerace. Projdeme se koloniálními uličkami města, ochutnáme místní kuchyni, z vyhlídky Cerro de La Cruz se naposledy rozloučíme s vulkánem Fuego a vyrazíme na dlouhou cestu do vesničky Lanqúin.

8. – 9. den

Lanqúin a Semuc Champey

 

Cesta sem bude dlouhá, ale na jejím konci přijde zasloužená odměna. Po ochutnání lokální organické čokolády a kávy se vydáme do jeskynního komplexu Cuevas de Kanba. Jeskyně jsou z velké části zatopené, takže se někdy budeme brodit i po krk ve vodě, lézt po žebřících, skákat do jezírek a jediné světlo, které k tomu všemu budeme mít k dispozici, bude plamen svíčky. Zážitek to bude vskutku ojedinělý a místy i dost adrenalinový. Jakmile se z jeskyní dostaneme ven, navštívíme přírodní monument Semuc Champey. Jedná se o 300 metrů dlouhý přírodní vápencový most, na němž jsou kaskádové terasy s bazénky, ve kterých se můžeme vykoupat. Pod tímto mostem zároveň protéká řeka a okolo jsou strmé stěny porostlé deštným pralesem. Celý tento přírodní úkaz nejvíce oceníme pohledem z výšky. Proto nejdříve vyšplháme na blízkou vyhlídku a poté se půjdeme zchladit do jeho tyrkysových vod.

10. – 12. den

Tikal a jezero Petén Itzá

 

Po náročnějším programu budeme trochu odpočívat. U jezera Petén Itzá strávíme jeden volnější den. Projedeme se lodí po jeho hladině, dojdeme k vyhlídce Mirador de Canek, odkud se nám naskytne výhled na část jezera a ostrov Flores a odpoledne strávíme na klidné pláži El Chechenal. Další den bude ovšem opět trochu akčnější. Navštívíme tu nejvýznamnější mayskou památku na světě. Předpokládá se, že právě ve městě Tikal vznikla mayská civilizace. Město je tak rozlehlé, že mezi jeho ruinami strávíme téměř celý den. Dozvíme se zde spoustu zajímavostí o této významné civilizaci, a když budeme mít štěstí, spatříme tu i několik divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí.

13. – 14. den

Lívingston

 

I když město Lívingston neleží na žádném ostrově, není možné sem dojet po žádné pozemní cestě. Dopravíme se sem lodí po řece Rio Dulce. Po cestě však stihneme ještě krátký výlet na jezeře Lago de Izabal, na kterém stojí stará pevnost San Felipe de Lara. Jakmile doplujeme do města Lívingston, ocitneme se v úplně jiném světě. V tomto městě žijí v převážné většině potomci otroků z Afriky, takzvaní Garifuna. Tito lidé mluví svým vlastním jazykem, vaří africkou kuchyni a z místních podniků se linou africké rytmy. Narazíme tu ale také na původní mayské obyvatelstvo a přistěhovalce z Evropy a Ameriky. Místo je to vážně multikulturní, nicméně připadat si tady budeme spíše jako v Africe, než jako v Guatemale.

15. – 16. den

Ciudad de Guatemala

 

Naší poslední zastávkou bude hlavní město Ciudad de Guatemala, ve kterém se ještě jeden den zdržíme. Řekneme si, proč toto město stále patří k těm nejnebezpečnějším ve střední Americe, ale zároveň Vás jím bezpečně provedeme. Navštívíme historické centrum, místní tržnici i obchodní čtvrť. Seznámíme Vás s historií města a užijeme si zde poslední den před cestou domů.

17. den

Odlet do Evropy

 

Sedmnáctý den si dáme před cestou ještě něco dobrého k snídani a pak už nás čeká pouze přesun na místní letiště, odkud poletíme zpět do Evropy vyprávět tyto netradiční zážitky své rodině a přátelům :-).

 

Pořád jsme Vás nepřesvědčili?

 

V tom případě Vám teď práskneme to nejzajímavější. Na cestu nás pojede jenom malá skupinka osmi lidí, včetně průvodce. Dopravovat se budeme na většinu míst lokálními autobusy a místní dopravou. Kromě návštěvy města Tikal a výstupu na sopku Acatenango nebudeme využívat služeb žádné turistické agentury ani cestovní kanceláře. Vše bude pouze v naší režii. Pojedeme tak, jakoby jela parta přátel na vlastní pěst. Určité pohodlí si však dopřejeme. Spát budeme v dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Dlouhé přejezdy budeme absolvovat v komfortních dálkových autobusech a dodávkách a nějaké to dobré jídlo v restauraci si také dáme. Pro tuto cestu prostě zvolíme takový zlatý cestovatelský střed.

 

Co je v ceně?

 

Průvodcovské služby v češtině po celou dobu cesty Guatemalou. Byť naše služby začínají až na letišti v Ciudad de Guatemala, budeme rádi, když poletíme společně už z Evropy. Alespoň se stihneme trochu poznat :-).

 

Kompletní organizace cesty v dané zemi. Doporučíme Vám vhodné ubytování, dopravu na místě a všechny výše zmiňované výlety a zážitky. Postaráme se o to, aby itinerář celé cesty probíhal hladce, bezpečně a také levně.

 

Předáme Vám naše dlouholeté cestovatelské zkušenosti z celého světa. Řekneme Vám, kde vyhledávat veškeré informace, jak co nejlevněji bydlet a jak se nejlevněji dopravovat. Prozradíme Vám také, jak si na cestách nějakou tu korunu přivydělat a jak procestovat celý svět levně a bezpečně na vlastní pěst.

 

Získáte od nás několik e-booků s praktickými informacemi nejen pro naši cestu. Dozvíte se v nich například jak se sbalit do příručního zavazadla, jaké aplikace se Vám budou na cestách hodit ve Vašem telefonu, nebo jak dlouhodobě a udržitelně cestovat s co nejmenšími náklady. V závěru naší cestu Vám také pošleme praktického průvodce destinací, kterou jste právě navštívili. Pokud sem v budoucnu budete chtít vzít někoho z Vašich blízkých, určitě se bude Vám hodit. 

 

Co není v ceně?

 

Letenka z Evropy do Ciudad de Guatemala a zpět a doprava na místě. Pokud si nebudete vědět rady s rezervací a koupí letenky z Evropy, neváhejte se na nás obrátit. Dopravu na místě Vám samozřejmě doporučíme v průběhu samotné cesty.

 

Cestovní pojištění. Vždy ho každému doporučujeme a nejinak tomu je i teď. Jestliže si i tady nebudete vědět rady, jsme připraveni poskytnout tipy na to nejlepší pojištění pro tuto cestu.

 

Jídlo a pití také necháme na Vás. Každý má přece jenom jiné preference. S výběrem na místě však rádi poradíme a dáme Vám také tipy na ty nejlepší místní lahůdky.

 

Vstupné na turistické atrakce. Výlety sice navrhneme, případně naplánujeme v rámci itineráře, ale je na každém z Vás, jestli se ho zúčastníte, nebo si místo toho uděláte svůj program. Nic není povinné a vše je o domluvě. S návštěvou jiných, Vámi preferovaných míst, taktéž rádi pomůžeme a případně návštěvu Vašeho vysněného místa zařídíme.

 

Samotné ubytování na místě. To Vám však velmi rádi doporučíme. Platit ho budete až po příjezdu přímo jeho poskytovateli. Pokud se Vám námi doporučené ubytování nebude líbit, vždy jsme schopni najít alternativu dle Vašich přání a preferencí.

 

Cena a platba:

 

Nechceme před Vámi skrývat žádné poplatky, ani si účtovat něco navíc za ubytování, cesty autobusem, či rezervaci výletů. Všechny tyto aktivity zaplatíte až na místě. Přesné ceny Vám předem na vyžádání sdělíme. Vždy se snažíme najít tu nejlevnější cestu, avšak s alespoň středním komfortem. Nikdy se nestane, že byste za tyto aktivity zaplatili více. Ceny ubytování, autobusů, letenek i například vstupů na různé atrakce budou stejné, nebo dokonce i nižší, než kdybyste si je rezervovali na vlastní pěst. Orientační ceny přikládáme níže. Aktuální přesné ceny Vám na vyžádání sdělíme ještě před rezervací našich služeb. Své výdaje tak budete mít plně pod kontrolou.

 

Co za to všechno zaplatíte nám?                                                    18.990,- / 1 os.

 

To je jediný poplatek, který zaplatíte přímo nám již při rezervaci. Za tuto cenu Vás bezpečně provedeme celou cestou a to kompletně v češtině. Naplánujeme itinerář, doporučíme Vám ubytování na všech výše zmiňovaných místech, dáme Vám tipy pro nejlepší dopravu, výlety i na nejlevnější vstupenky na různé turistické atrakce v dané lokalitě. Budeme se maximálně snažit vyjít vstříc všem Vašim přáním a zajistíme, aby se tento výlet stal Vaším životním zážitkem :-).

 

Orientační ceny na jednu osobu, se kterými je potřeba počítat navíc, a které budou placeny zvlášť (ne nám):

 

Zpáteční letenky Mnichov/Vídeň/Praha -> Ciudad de Guatemala - 16.000 Kč až 26.000 Kč

Ubytování - max. 10.400 Kč (16 nocí / 1os.)

Autobus Ciudad de Guatemala -> Panajachel - 750 Kč

Autobus Panajachel -> Antigua - 400 Kč

Autobus Antigua -> Lanqúin - 800 Kč

Autobus Lanqúin -> Flores - 700 Kč

Autobus a loď Flores -> Lívingston - 800 Kč

Autobus a loď Lívingston -> Ciudad de Guatemala - 750 Kč

Výlet na jezeře Atitlán - 500 Kč

Trek na sopku Acatenango - 1.300 Kč

Návštěva Semuc Champey a jeskyně K´anba - 600 Kč

Návštěva mayského města Tikal - 1.000 Kč

Výlet na jezeře Petén Itzá - 150 Kč

Jídlo a pití, dle vlastních požadavků - 600 Kč - 1.500 Kč na osobu a den

 

Další vlastní útrata, alkoholické nápoje, speciální strava, suvenýry, návštěvy míst dle osobních požadavků a cestovní pojištění jsou velmi individuální částky a záleží čistě na Vás. Proto zde jejich odhad neuvádíme.

 

Odhad celkové ceny cesty do Guatemaly je:                                    69.990,-/1os.

(letenky, ubytování, doprava, jídlo, výlety, vstupné, provize za organizaci cesty a průvodce)

 

Poznámka k cenám:

 

Výše uvedené ceny jsou oproti aktuálním lehce navýšené. Může se stát, že se před uskutečněním cesty něco změní, zdraží a možná i zlevní. Proto zde necháváme drobnou rezervu, abychom Vás na cestě zbytečně nepřekvapili. Na místě však zaplatíte tu skutečnou, ve většině případů o něco levnější cenu.

 

Nutno také říct, že výše uvedené ceny, především za doporučená ubytování, budou ve většině případů nižší, než kdybyste si je vyhledávali sami. Je to jednoduše proto, že už za ta léta víme jak na to :-).

 

A ještě tady rovnou odpovíme na nejčastější dotazy:

 

Co všechno budu platit před cestou a co až na místě?

 

Před cestou je potřeba zaplatit naše průvodcovské služby a účast na cestě, tedy 18.990 Kč. Další náklady, se kterými je potřeba počítat již před cestou, jsou zpáteční letenka do Guatemaly a zpět, cestovní pojištění a případná doprava na odletové letiště v Evropě. Až na místě pak budete platit další služb jako je ubytování, výlety, strava, autobusy a další doprava.

 

Poletím do Guatemaly sám?

 

To záleží čistě na Vás. Důležité je, abychom se potkali v den začátku naší cesty na letišti v Ciudad de Guatemala. Budeme však rádi, když poletíme už z Evropy spolu. Vždy se snažíme najít ty nejlevnější a zároveň nejpohodlnější letenky, většinou s odletem z Vídně, Mnichova, nebo z Prahy. V první řadě Vám tedy doporučíme stejný let, jakým poletíme my. Pokud Vám nebude tento let vyhovovat, budeme se maximálně snažit najít co nejpohodlnější a nejlevnější let dle Vašich požadavků.

 

Proč mám vlastně jet s vámi?

 

Jednoduše proto, že s námi zažijete to, co cestovní kanceláře nenabízí. Cestu plnou zážitků, setkávání se s místní kulturou a autentický pohled na danou zemi očima opravdového cestovatele. Ten největší bonus je ovšem to, že Vám v průběhu cesty předáme naše dlouholeté zkušenosti z cest po celém světě. Naučíme Vás cestovat na vlastní pěst. Řekneme Vám jak na cestách ušetřit spoustu peněz, kde najít potřebné informace, na co si dávat pozor, jak bydlet co nejlevněji a jak si na cestách třeba i nějakou tu korunu přivydělat. Prostě Vám řekneme jak procestovat celý svět na vlastní pěst, a to bezpečně a hlavně levně :-).

 

Kdy s vámi naopak jezdit nemám?

 

Netvrdíme, že jsou naše cesty určené pro každého. Mnohdy jsou velmi náročné a také nepohodlné. Proto je tedy skutečně nutné zvážit, zda je taková cesta opravdu vhodná právě pro Vás. Abychom Vám váhání a rozhodování ulehčili, sepsali jsme 10 případů, kdy byste raději měli cestu s námi vynechat. Všechny tyto případy se dočtete V TOMTO ČLÁNKU.

 

Bude to fyzicky náročné?

 

Sice nebudeme každý den běhat maraton, ale s určitou fyzickou náročností je třeba počítat. Obzvlášť výstup na sopku Acatenango nám dá hodně zabrat. Samotné přesuny a spaní každých několik dní na jiném místě mohou být někdy únavné. Do toho budou dny, kdy pěšky nachodíme i 15 kilometrů v prostředí, na které nejsou naše evropská těla zvyklá. Také je třeba počítat s pohybem ve vysokých nadmořských výškách, a to dokonce okolo 4.000 metrů nad mořem. Na druhou stranu se mezi náročnějšími dny vždy snažíme naplánovat i ty odpočinkové. Řekněme, že Vás na této cestě čeká střední fyzická náročnost. To znamená, že je potřeba na tuto cestu jet bez jakýchkoliv zdravotních indispozic v alespoň střední fyzické kondici.

 

Je cesta vhodná pro děti?

 

V tomto případě Vás bohužel musíme zklamat. Jedná se o převážně dobrodružnou cestu, která by pro malé děti mohla být velmi náročná a na některých místech i nebezpečná. Doporučený minimální věk pro tuto cestu je tedy 18 let.

 

Může se na cestě přihodit něco nebezpečného?

 

Nikdy nevíte, co se stane a nikdo Vám nemůže zaručit, že nenastane nějaká neočekávaná situace. Na druhou stranu vždy vše naplánujeme tak, aby celý výlet probíhal hladce a bezpečně. Řekneme Vám, jak se na cestě chovat tak, aby se nic nepřihodilo a abychom si cestu maximálně a hlavně bezpečně užili. Sami jsme na cestách zažili několik nepříjemných situací a vždy jsme našli cestu, jak je vyřešit. Pokud se Vám ale vlastní vinou přihodí nějaký úraz, poškodíte cizí věc, či se svou neopatrností dostanete do problémů, musíte počítat s tím, že za tyto situace ponesete plnou zodpovědnost. Z tohoto důvodu vždy doporučujeme kvalitní cestovní pojištění.

 

Co si vzít s sebou?

 

Převážně se budeme pohybovat v tropickém prostředí, a tak není třeba vyloženě zimní oblečení. Pro výstup na sopku Acatenango však využijeme i něco teplejšího. Bundu, čepici a rukavice si sice půjčíme na místě, ale teplé kalhoty, mikinu, případně termo prádlo si určitě přibalte. Hodit se Vám také bude sportovní oblečení a kvalitní uzavřená sportovní obuv na treky v přírodě. Nutný je i menší batoh na výlety. Jako velké zavazadlo doporučujeme spíše krosnu, než kufr, ale rozhodnutí je samozřejmě na Vás :-). Pokud něco zapomenete, není problém spoustu věcí dokoupit na místě.

 

Je možné, že se z nějakého důvodu cesta nakonec neuskuteční?

 

Hlavní podmínkou realizace cest je účast minimálně 4 osob. Z tohoto důvodu také všem účastníkům doporučujeme kupovat letenky až ve chvíli, kdy je tato podmínka pro uskutečnění cesty splněna. Dalšími důvody mohou být různé situace, které my sami nejsme schopni ovlivnit. Například náhlé zvýšení ceny služeb, nebo překážky bránící v plnohodnotném poskytnutí služeb u třetí strany, nebo také z důvodu rizika přírodních katastrof, politických důvodů, pandemie, či zdravotních důvodů. O takové situaci Vás vždy budeme včas informovat, nicméně ještě před tím se vždy snažíme najít nějakou alternativu a způsob, jak cestu uskutečnit. V případě zrušení cesty z naší strany Vám však samozřejmě vždy vrátíme 100 % zaplacené částky v plné výši, tedy 18.990 Kč.

 

Co když se mi před cestou něco stane a nebudu moci odletět?

 

I to se bohužel může stát a i v této situaci Vám chceme vyjít vstříc. Zároveň je potřeba počítat s tím, že jakmile nám zaplatíte celou částku za naše služby, začneme spoustu věcí zařizovat a některé Vámi uskutečněné rezervace u třetích stran už budou závazné. Pokud budete mít například zaplacené pojištění a koupenou letenku z Evropy, návratnost částky se bude odvíjet od storno podmínek dané společnosti a tak se může stát, že o tyto částky přijdete. Co se týče rezervací ubytování a dopravy na místě, ty je většinou možné do 7 dní před cestou stornovat, za tyto služby tedy ve finále nezaplatíte ani korunu. Z nám zaplacené částky za průvodcovské služby Vám pak vrátíme 50 % ceny a to kdykoliv cestu zrušíte. Klidně i hodinu před odletem. Odečteme si pouze částku za již provedené služby. Z našeho průvodcovského poplatku Vám tedy zpět za jakýchkoliv okolností zašleme 9.495 Kč. To však neplatí pokud cestu zrušíte více, jak 30 dní před jejím uskutečněním. V tomto případě budeme mít dostatek času sehnat za Vás náhradníka a průvodcovský poplatek Vám vrátíme v plné výši, tedy 18.990 Kč.

 

Co když se před cestou něco stane průvodci a nebude moci odletět on?

 

V první řadě budeme hledat náhradu a budeme se maximálně snažit cestu uskutečnit. V opravdu krajním případě budeme muset účast průvodce zrušit. V takové situaci Vám samozřejmě vrátíme 100 % zaplacené částky za veškeré služby. Potom je na Vás, zda se cesty zúčastníte na vlastní pěst, nebo ne. Veškeré Vámi uskutečněné rezervace zůstanou i tak v platnosti, navíc už na cestu nepojedete sami, ale se skupinou dalších cestovatelů, což je při každé cestě určitě výhodou. My Vám i přesto budeme po celou dobu k dispozici on-line a na telefonu, takže se na nás budete moci kdykoliv obrátit. Jak jsme psali výše, nejsme cestovní kancelář a považujeme za férové Vám sdělit i veškerá možná rizika cestování s námi. Proto zde uvádíme i tuto variantu, jejíž pravděpodobnost je však téměř mizivá. Znovu však opakujeme, že i kvůli těmto situacím vždy doporučujeme uzavřít kvalitní cestovní pojištění, ideálně s možností připojištění storna cesty. S vhodným pojištěním Vám samozřejmě taktéž rádi poradíme.

 

A jsme na konci. Zde bychom Vám především chtěli říct, že naším cílem není konkurovat velkým cestovním kancelářím, pořádat skupinové turistické zájezdy, nebo se co nejvíce zviditelnit v cestovním ruchu. Tyto cesty uskutečňujeme na základě množství zpráv od našich sledujících na Instagramu. Neustále nám píše spousta lidí, že by strašně moc chtěli vyrazit do světa, ale nemají s kým. Nebo jednoduše mají strach z neznáma, neumí cizí jazyk, či prostě nevědí, jak takovou cestu uskutečnit. Hodně lidí nám také píše, že by chtěli cestovat dlouhodobě, ale nevědí jak na to, nebo neustále vidí nějaká ALE. Tou největší odměnou pro nás bude, když na této cestě uvidíme radost ve Vašich očích, když nám po této cestě řeknete, že už se nebojíte vyrazit do světa na vlastní pěst a ještě raději budeme, když nám za pár měsíců pošlete fotky a zážitky z Vaší další, už na vlastní pěst uskutečněné cesty. Chceme Vám prostě ukázat, že dokážete vše, na co si jen vzpomenete a ještě u toho zažijete takové věci, o kterých se Vám před tím ani nesnilo :-).

 

Chcete se nezávazně zeptat?

NAPIŠTE NÁM

 

 

Zpět do obchodu